BIO

Moonrise to projekt multiinstrumentalisty Kamila Konieczniaka z Polski.
Mieszka w miejscowości Klucze – niewielkiej miejscowości położonej na południu Polski pomiędzy dużymi miastami Kraków – Katowice. Jest to bardzo urokliwe miejsce ze względu na położenie w okolicy Pustyni Błędowskiej.


Kamil to lider i twórca Moonrise, kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Jego umiejętności instrumentalne, które zdobywał od najmłodszych lat oraz zainteresowanie muzyką zaowocowały powstaniem kompozycji, które znalazły się na czterech albumach: „The Lights of A Distant Bay” (2008), „Soul’s Inner Pendulum” (2009), „Stopover – Life ”(2012), „Travel Within” (2019). Komponuje i aranżuje muzykę wraz z liniami melodycznymi.

Moonrise to projekt studyjny, w którym wzięło udział kilku muzyków: Łukasz Gall – autor tekstów, gościnny wokalista na pierwszych dwóch albumach, Marcin Kruczek – gitarzysta (druga i trzecia płyta), Dariusz Rybka – saksofonista (drugi, trzeci i czwarty album), Grzegorz Jakieła – perkusja (drugi album),  Grzegorz Bauer – perkusja (trzeci album), Marcin Jajkiewicz – wokalista (trzeci album), Marcin Staszek – wokalista (czwarty album).